تبلیغات
کوله پشتی - خواب و فکر و پرواز!

نویسنده :ساسان
تاریخ:شنبه 1 بهمن 1390-01:04 ق.ظ

خواب و فکر و پرواز!

1-نمیدونم تا حالا شده فکر کنید یک تصویریو قبلا دیده باشید یا نه!چند بار برای من پیش اومده که احساس کنم این تصویر و این فضا این جایی که الان هستمو قبل دیدم!اما هرچی فکر میکنم نمیدونم و نمیتونم چیزی به خاطر بیارم که این تکرار رو قبلا کجا حس کردم و دیدم!دنبال علت روانشناسیش باید بگردم شاید تا بتونه کمکی بکنه!

2-نمیدونم تا حالا شده توی خواب پرواز کرده باشید و در حین اینکه دارید پرواز میکنید نتونید فرود بیاید!چند بار برای من پیش اومده نمیدونم خیلی جالب بوده برام آدم بتونه پرواز کنه بعد نتونه فرود بیاد!یادمه که زمان خستگی مفرط این اتفاق برام افتاده شاید 2-3 بار در گذشته های بسیار دور!

3-چرا همه ی خوابهای بدی رو که آدم میبینه(شاید فقط من) بیدار که میشه سر بالاس!؟این از عجایبیه که احتمالا در چند مورد خواب بدی که من دیدم اتفاق افتاده!

4-کلا وقتی دوست دارم کسیو ببینم حتما به خوابم میاد که این علتش میتونه این باشه که زیاد فکر میکنم به اون شخص،صرفا از نظر من علتش میتونه این باشه و احتمالا زیاد هم همین هست از دید روانشناسانه و علمی.

5-کلا به خواب اعتقاد ندارم،به اینکه من توی خواب چیزی رو ببینم و شرایطی رو برام تعریف کنه که توی عالم واقعیت وجود داره و هست!اما بعضی وقتها یاد کتابهای دینی دوره راهنماییم میوفتم و تعریفی که از خواب و خوابهای صادقه داشت!خیلی کم و به طور دقیق که بگم باید گفت که 4 بار بار اون شرایطی که در کتاب دینی دوره راهنمایی بود برای من اتفاق افتاد،که خدا رو شکر البته خوابهای خیلی خوبی بودن،اما هیچوقت به سراغ تعبیرشون نرفتم.