تبلیغات
کوله پشتی - به خود خندی!

نویسنده :ساسان
تاریخ:چهارشنبه 12 مهر 1391-05:44 ب.ظ

به خود خندی!

نمی‌دانم چند وقت پیش بود که به خودم خندیدم. یادم هست یک زمانی در فکر و خیال خودم و اکثرا قبل از خواب و یا روم به دیوار گلاب به روی مبارک و زیبایتان، نشسته روی سنگ توالت، مسائل را تحلیل می‌کردم، فرقی نمی‌کرد چه مسئله ای باشد، همین که در آن مدت ذهنم را درگیر کنم به چیزی کار خیلی خوبی کرده بودم!

الان که به این کارهایم فکر می‌کنم به خودم می‌خندم! اما واقعیتش این است که قبل از همین حالا یاد نمی‌آمد کی به این کارهایم، یعنی به خودم، خندیده بودم!

خودم را جلوی مجری تلویزیون تصور می‌کردم که دارم با یک ژست متفکرانه ای که راستش را هم دارد می‌گوید، پاسخ آن بنده خدا را که در اکثر مواقع یا عادل فردوسی پور یا مجری زیبای شبکه الجزیره، را می‌دادم.

شاید برای شما هم این اتفاقات رخ داده باشد! یعنی شما به خودتان و کارهایتان خندیده باشید! اصولا این کارها جدای از خنده ای که از خودتان بر روی لبتان می‌آورد، شاید شخصیت شما را هم بسازد! وقتی خودتان را در خیالتان پاسخگو دیدید، احتمالا در واقعیت هم دوست دارید جوابگوی کارهایتان و رفتارتان باشید! شاید فکر کنید چه تحلیل بی مغزی! اما واقعیت دارد! آنچه که در طول سالیان در خیالتان بوده‌اید، شما را خواهد ساخت و خو واقعیتان خواهید شد! شک نداشته باشید!

از فرصت‌های بیکاریتان استفاده کنید به آن مجری زیبای الجزیره یا فردوسی پور پاسخگو باشید! بعدها هم می‌خندید هم آدم خوبی می‌شوید!