تبلیغات
کوله پشتی - یک کوله پشتی از من برای علیرضا افتخاری

نویسنده :ساسان
تاریخ:پنجشنبه 24 آذر 1384-06:12 ق.ظ

یک کوله پشتی از من برای علیرضا افتخاری

سلام .

 اما لپ مطلب نمیدونم که کاست جدید آقای افتخاری رو شنیدید یا نه متاسفانه باید بگم بدترین کاست آقای افتخاری همین کاست آخر ایشون بوده به چندین دلیل :

کاست صیاد آهنگسازی مناسبی نداره پس بهتر بود به بازار نیاد.

کاست صیاد شعرهای مناسبی (البته به غیر از آهنگ صیاد)که با صدای آقای افتخاری همخوانی داشته باشه نداره.

کاست صیاد تنظیم مناسبی نداره.

آقای افتخاری در این ۲ سال متاسفانه۸یا ۹ کاست به بازار ارائه کردن که به غیر از به دنبال دل ۱هیچکدوم نتونسته یاد کاستهایی مثل نیلوفرانه۱ -گل میخک-خنده بارون و... رو زنده کنه و متاسفانه به دلایلی که آقای افتخاری خودشون میدونن از اون چیزی که بودن بسیار دور شدن و بهتره بگم یک آدم دیگه با سلیقه ای دیگه شدن .

مادوست داشتیم که آقای افتخاری بازهم برگردن به اون چیزی که بودن چون کسی که صدای علیرضا افتخاری رو میشنوه دوست داره صداش رو یک آهنگ با تنظیم مناسب و شعر مناسب باشه که گویا آقای افتخاری هنوز متوجه نشدن که طرفداراشون ازشون چی میخوان اگه لحظه ای به صدای این طرفدارها گوش بدید متوجه خواهید شد.

در ضمن آقای شجریان نزدیک به ۴۰سال هست که مدام و دریک چارچوب بدون دوری از چیزی که دارن هم چنان موسیقی رو که به صدای ایشون میاد میخونن و یا شهرام ناظری هم چنان از شعر مولانا وابوسعید ابولخیرو....برای تصنیف هاشون وآوازهاشون استفاده میکنن.

واین نظریه که کسی برای علیرضا افتخاری آهنگ نمیسازه نظریه ای کاملا منسوخ هست و ما منتظر آلبوم بعدی ایشون با حال و هوای کاستهای ۳سال پیش هستیم

نظر یادت نرهنوع مطلب : سخن دل