تبلیغات
کوله پشتی - زلزله و عمر باقی!

نویسنده :ساسان
تاریخ:دوشنبه 21 فروردین 1385-07:04 ق.ظ

زلزله و عمر باقی!

سلام!

چند روز پیش که زلزله اومد و تموم مردم شهر به بیرون رفته بودن به این فکر میکردم که اگه زمین همین الان دهنشو وا کنه و ما همه با هم بریم توش اونوقت چی میشه؟

مردمی رو می دیدم که مالشون رو گذاشته بودن و جونشون رو برداشته بودن وفرار رو بر قرار ترجیح داده بودن یاد این شعر زیبای مولانا اوفتادم که میگه ((تا کی گریزی از اجل )) واقعا تا به کی میتوان خود را از این باز گردون که روز خواهیم مرد به دور نگه داریم .((چه بد کرداری ای چرخ // چه بدرفتاری ای چرخ//سر کین داری ای چرخ///نه دین داری نه آیین داری ای چرخ))

یکی از بچه ها که بروجرد بود تعریف می کرد که شب زلزله بیرون بودن چند روز بعد که میرن دانشگاه میبینن دوستشون نیست پیگیر میشن میبینن توی زلزله توی یکی از آبادی های درود مرده فکر میکنید چه شکلی زلزله دوم که میاد همه میرن بیرون تا چند لحظه قبل از زلزله سوم که ویرانگرترین زلزله بود بیرون بوده میگه دیگه زلزله نمیاد  ولی میره و میمونه زیر آوار((انا لله و انا الیه راجعون))

کسایی که در این زلزله جون خودشون رو از دست دادن... نمیتونم چیزی بگم جز افسوس که باید مملکتی به ثروتمندی ما مردمش در اثر زلزله بمیرن... تنها باید کرد و نباید خوابید.

و این هم دردناک ترین عکسی که من در این چند روز دیدم...

عکس از حجت سپهوندنوع مطلب : سخن جاودانه